***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011***
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011***

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΠΌ ΤΟ 2008 ΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2011 ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ) ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ …..
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΟΥ
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΤρι Οκτ 11, 2011 7:25 pm από antigoni_18

» Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΤρι Οκτ 04, 2011 3:24 am από antigoni_18

» ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑ
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:57 pm από edem_08/11

» ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:52 pm από edem_08/11

» Αφιερωμένη κατηγορία για τον Λουκά και την Νόρα μας
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:46 pm από edem_08/11

» Η συνεχεία μου τα εγκαίνια μου 4ος κύκλος
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:39 pm από edem_08/11

» Ανακοινώσεις
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:36 am από edem_08/11

» Παρακαλούμε ενημερωθείτε
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:28 am από antigoni_18

» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:16 am από antigoni_18

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum


 

 Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
antigoni_18




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!   Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 2:30 am

Και κάπως έτσι
αύριο 3-10-11 στα εγκαίνια μας θα σας πω και εγώ κάτι για την μικρή μας Εδέμ


Υπομονή αύριο
εδώ…..

Basketball Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
antigoni_18




Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 08/10/2010

Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!   Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ  ΕΔΕΜ....!! EmptyΤρι Οκτ 04, 2011 3:24 am

**Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ**
Μια φορά κ ένα καιρό, έτσι ξεκίνησε ι ιστορία μας αυτή που έχει σημαδέψει την ζωή μας, κάποτε ορκίστηκα να κάνω μια ευχή και όσων να προσπαθήσω να την πραγματοποιήσω, όμως η ζωή δεν τα φέρνει πάντα όπως εμείς τα θέλουμε…. άλλαξαν πολλά παρά πολλά ψέματα μυστικά και πολλά λάθη , λάθη που να μην τα διορθώσω ποτέ απλά προσπαθώ να είμαι καλύτερος άνθρωπος. Υπήρχαν φορές που δεν είχα που να πάω να μιλήσω να πω το πρόβλημα μου αυτό που με πονούσε είχα ένα μέρος, γέλιο για κάποιους άγνωστους θησαυρός για μένα….
Η Εδέμ εκεί , εκεί σε γνώρισα εκεί ορκίστηκα εκεί είπα ψέματα εκεί είπα αλήθεια εκεί όλα εκεί ένα μέρος που για μερικούς ήταν κάτι μικρό κάτι ασήμαντο αλλά για έμενα ήταν η ζωή μου ολόκληρη Εδέμ ι μικρή μου Εδέμ αυτή που για παρά πολλά χρόνια έμεινε επτασφράγιστη μέσα στην κάρδια μου…
Ξαφνικά μου είπαν…. Πρέπει να την αφήσω δεν μπορώ δεν θέλω δεν γίνετε έκλαψα πόνεσα αλλά πρέπει να μπει ένα τέλος σε μια ιστορία αγάπης πόνου και χαράς … μπορεί να τελείωση ι Εδέμ για μένα αλλά πάντα ένα κομμάτι θα είναι πάντα μέσα στην κάρδια μου, είναι και θα είναι το μέρος που θα σκύψω το κεφάλι και θα κλάψω θα τα πω όλα στην μικρή μου Εδέμ…….
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» Τα μυστικά της εδέμ
» Τα μυστικά της εδέμ

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011*** :: Γραφεία σειράς :: ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ 1ου κύκλου online :: ΕΓΚΑΙΝΙΑ ΦΟΡΟΥΜ 2008~~2011 18/10/10 :: Εγκαίνια 4ου κύκλου σας περιμένουμε….!!-
Μετάβαση σε: