***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011***
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011***

ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗΜΕΝΗ ΜΑΣ ΣΕΙΡΑ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ ΠΟΥ ΕΊΝΑΙ ΚΟΝΤΑ ΜΑΣ ΑΠΌ ΤΟ 2008 ΩΣ ΚΑΙ ΤΟ 2011 ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ) ΘΑ ΕΊΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ …..
 
ΦόρουμΕικονοθήκηLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 
Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση
Πρόσφατα Θέματα
» ΤΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΜΟΥ
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΤρι Οκτ 11, 2011 7:25 pm από antigoni_18

» Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΕΔΕΜ....!!
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΤρι Οκτ 04, 2011 3:24 am από antigoni_18

» ΜΑΝΟΣ ΚΑΙ ΕΥΑ
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:57 pm από edem_08/11

» ΝΙΚΟΛΑΣ ΚΑΙ ΔΑΦΝΗ
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:52 pm από edem_08/11

» Αφιερωμένη κατηγορία για τον Λουκά και την Νόρα μας
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:46 pm από edem_08/11

» Η συνεχεία μου τα εγκαίνια μου 4ος κύκλος
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:39 pm από edem_08/11

» Ανακοινώσεις
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:36 am από edem_08/11

» Παρακαλούμε ενημερωθείτε
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:28 am από antigoni_18

» ΕΛΑΤΕ ΝΑ ΣΥΣΤΗΘΟΥΜΕ
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΔευ Οκτ 03, 2011 3:16 am από antigoni_18

Πλοήγηση
 Πόρταλ
 Ευρετήριο
 Κατάλογος Μελών
 Προφίλ
 Συχνές Ερωτήσεις
 Αναζήτηση
Δημόσια συζήτηση
Affiliates
free forum


 

 Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό...

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
norakiloukakos4ever




Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2010

Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό...   Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό... EmptyΠεμ Δεκ 30, 2010 4:07 am

ΧΑΡΑΚΤΗΡΕΣ!!!

[u]ΝΟΡΑ:ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΔΙΓΟΡΟΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΤΗΣ ΑΘΗΝΑΣ.ΕΙΝΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΘΕΙ ΣΤΗΝ ΖΑΚΥΝΘΟ ΑΛΛΑ ΜΕΝΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΡΟΥΣΣΟΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ...

ΛΟΥΚΑΣ:ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΛΥΤΕΡΟΥΣ ΣΤΗΝ ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ.ΕΙΝΑΙ 28 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΛΟΥΣΙΟΣ.

ΠΕΤΡΟΣ ΡΟΥΣΣΟΣ:ΕΙΝΑΙ ΚΙ ΑΥΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 5 ΚΟΡΥΦΑΙΟΥΣ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ.ΕΧΕΙ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΗΝ ΑΜΑΛΙΑ.

ΑΜΑΛΙΑ ΡΟΥΣΣΟΥ:ΕΧΕΙ ΚΟΡΗ ΤΗΝ ΝΟΡΑ ΚΑΙ ΑΝΤΡΑ ΤΟΝ ΠΕΤΡΟ.

ΕΛΕΝΗ ΦΟΥΡΕΙΡΑ:ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΤΕΛΟ ΚΑΙ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΚΟΛΛΗΤ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ.

ΜΑΝΟΣ:ΚΟΛΛΗΤΟΣ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΓΚΟΜΕΝΑ ΤΗΝ ΕΥΑ.

ΕΥΑ:ΕΧΕΙ ΓΚΟΜΕΝΟ ΤΟΝ ΜΑΝΟ 27 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΙ ΑΔΕΡΦΗ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ.


ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 1!
ΘΑ ΣΑΣ ΠΕΡΙΓΡΑΨΩ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΝΥΧΤΑ.

ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΟΤΑΝ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ 17 ΧΡΟΝΩΝ.ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΟΥ ΛΟΥΚΑ.ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΝΟΣ Η ΕΥΑ Η ΝΟΡΑ ΚΑΙ Ο ΛΟΥΚΑΣ.Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΑΜΟΥ ΣΤΗΝ ΝΟΡΑ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΑΠΟ ΑΓΑΠΗ ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΧΡΗΜΑΤΑ.ΔΗΛΑΣΗ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΘΑ ΤΗΣ ΚΑΝΕΙ ΠΡΟΤΑΣΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.

Ο ΛΟΥΚΑΣ ΣΥΚΩΝΕΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙ.

Λ:ΝΟΡΑ ΔΕΧΕΣΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ?????

Η ΝΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΕΥΧΤΙΧΙΣΜΕΝΗ.ΝΟΜΙΖΕΙ ΠΩΣ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΕΙ.


Ν:ΝΑΙ ΛΟΥΚΑΚΟ ΜΟΥ ΔΕΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!(ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΓΚΑΛΙΑΖΕΙ.)


ΟΛΗ Η ΠΑΡΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡ ΕΥΧΤΙΧΙΣΜΕΝΗ!!!!


ΟΙ ΠΡΟΕΤΙΜΑΣΙΕΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΑΜΟ ΓΙΝΟΝΤΕ.

ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΤΡΕΙΣ ΜΗΝΕΣ ΕΧΟΥΝ ΟΛΑ ΓΙΝΕΙ ΟΠΩΣ ΤΑ ΘΕΛΟΥΝ.

ΒΡΙΣΚΟΜΑΣΤΕ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΓΑΜΟ ΣΤΑ ΓΕΝΕΘΛΕΙΑ ΤΗΣ ΝΟΡΑΣ.

ΕΙΝΑΙ 12 Η ΩΡΑ.Η ΝΟΡΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΙ ΝΑ ΑΠΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΗΣ ΕΛΕΝΗΣ.

ΜΟΛΙΣ ΦΘΑΝΕΙ ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΟ ΚΟΥΔΟΥΝΙ.ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΗΣ ΑΝΟΙΓΕΙ.ΜΕΤΑ ΠΑΕΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΜΗΠΩΣ ΔΕΙ ΚΑΠΙΟΝ.ΜΟΛΙΣ ΦΤΑΝΕΙ ΜΕΝΕΙ ΑΦΩΝΗ.ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΑΝΤΙΚΡΙΖΕΙ............


ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ Ο ΓΑΜΟΣ ΑΚΥΡΩΝΕΤΑΙ.Ο ΛΟΥΚΑΣ ΦΕΥΓΕΙ ΓΙΑ ΑΜΕΡΙΚΗ ΚΑΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΝΑΣ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.

Η ΝΟΡΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΟΛΥ ΓΝΩΣΤΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ ΜΕ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ.



ΣΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ:ΑΡΑΓΕ ΤΙ ΕΙΔΕ Η ΝΟΡΑ???????????????????????ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΟΤΑΝ Ο ΛΟΥΚΑΣ ΚΑΙ Η ΝΟΡΑ ΘΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΝ???????????????


ΤΕΛΟΣ!!!!!!!


Η ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΘΑ ΔΩ ΠΟΤΕ!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
Μία πρόταση γάμου που είχε άλλο σκοπό...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
***ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ 2008_2011*** :: ~~Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΦΕΓΓΑΡΟΠΕΤΡΑΣ~~ :: Η δικιά μας εδέμ :: Φανταστικά σενάρια-
Μετάβαση σε: